Prague Deaf Open 2017 je tu!

První ročník mezinárodního florbalového turnaje nasadil laťku hodně vysoko – tento víkend je však předurčený k tomu, abychom ji překonali!

Florbalová škola Bohemians za podpory hlavního města Prahy i letos pořádá mezinárodní florbalový turnaj pro neslyšící hráče a hráčky.

Polovina letošních týmů je ze zahraničí! Do Prahy se vrací lonští vítězové Hero Helsinki a s sebou z Finska vezou ještě tým Valpas, který je z Turku. S Turku již má Bohemka své zkušenosti, jelikož z právě z tohoto města pochází Jesse Jahvetti Backman, finský trenér, který měl v lońské sezoně na starosti ženský tým. Zároveň se po vzoru loňského roku účastní také jeden tým ze Švýcarska, letos je to GSC Bern. Českou republiku budou reprezentovat týmy Bravehearts, jediný ženský tým Prague Women a samozřejmě také domácí FbŠ Bohemians.

Již dnes do Prahy přiletěli první účastníci turnaje z Finska (Viz foto) a dnešní den věnují prohlídce Prahy a tréninku. Zítra se k nim již přidají další zahraniční účastníci a první turnajový zápas vypukne již zítra v 18:00 na Děkance, a to rovnou reprízou loňského finále mezi Hero Helsinki a FbŠ Bohemians! Oplatí Bohemka Helsinkám prohru z prvního ročníku? :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *